Lwy Częstochowa

Switch to desktop Register Login

News

class="gkFeaturedItemTitle" I Liga: Strażak rozgromiony. Lwy II krok od złota!

Triumfem zawodników Lwów Avia II Częstochowa zakończyło się pierwsze finałowe spotkanie w ramach Drużynowych Mistrzostw I Ligi. Team dowodzony przez Tomasza Pokorskiego rozgromił osłabionego rywala 94:56, praktycznie zapewniając sobie złoty medal.

Najlepiej w naszej ekipie punktował Marcin Szymański, zdobywca 23 punktów i bonusu.

Zwycięstwem zawodników MS Śląska Świętochłowice zakończył się mecz 13. rundy Drużynowych Mistrzostw Polski przy ul. Starzyńskiego 10a. Podopiecznym Tomasza Pokorskiego niewiele zabrakło, by rywal wyjechał z Częstochowy bez zdobyczy punktowej.

Liderem naszej ekipy był Sebastian Paruzel, który wywalczył 16 punktów z bonusem.

Zwycięstwem zawodników RADO Orzeł Gniezno zakończył się tegoroczny finał Mistrzostw Polski Par Klubowych Młodzików. Gospodarze wywalczyli 39 z 42 możliwych punktów. Srebrne medale zawisły na szyjach zawodników z Torunia, a brązowe zawieźli do domu leszczynianie.

Młodzi jeźdźcy Lwów Avia Częstochowa z dorobkiem 24 oczek zajęli szóste miejsce.

class="gkFeaturedItemTitle" Ścigali się najmłodsi. Triumf Patryka Lukasa (zdjęcia)

W środowe popołudnie na obiekcie przy ul. Starzyńskiego 10a w ramach kolejnych zajęć naszej szkółki speedrowerowej rozegrano tym razem treningowy turniej indywidualny z udziałem dwunastu zawodników.

Triumfował z kompletem punktów Patryk Lukas, który w finale pokonał Kamila DembczykaJakuba Deskę i Igora Czajkowskiego.

class="gkFeaturedItemTitle" W niedzielę podwójne emocje!

W najbliższą niedzielę (9 września) na torze przy ul. Starzyńskiego 10a czekają nas dwa spotkania ligowe! Podopieczni Tomasza Pokorskiego powalczą z MS Śląskiem Świętochłowice oraz mikołowskim LKS Strażakiem.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 13:00.