Lwy Częstochowa

Switch to desktop Register Login

News

class="gkFeaturedItemTitle" I Liga: Gościnni gospodarze, Śląsk wygrywa przy S10a

Zwycięstwem drużyny MS Śląsk Świętochłowice zakończyła się szósta, ostatnia runda zasadnicza Drużynowych Mistrzostw I Ligi. Podopieczni Krzysztofa Basa przy ul. Starzyńskiego 10a pokonali Strażaka Mikołów i Victorię Poczesna.

Dopiero czwarte miejsce zajęli częstochowianie.

Czytaj więcej...

class="gkFeaturedItemTitle" I liga: W niedzielę ściganie przy Starzyńskiego

W niedzielę na torze przy ul. Starzyńskiego 10a rozegrana zostanie 6. runda Drużynowych Mistrzostw I ligi. Organizatorem tej imprezy będzie klub PKS Victoria Poczesna, który ze względu na dosypywanie nawierzchni na swoim owalu gościnnie przeprowadzi turniej w Częstochowie.

Będzie to ostatni turniej przed fazą play-off.

Czytaj więcej...

class="gkFeaturedItemTitle" Komunikat dla mediów przed ME!

W dniach 27-29 lipca w Częstochowie oraz w Poczesnej odbędą się tegoroczne Mistrzostwa Europy w speedrowerze. Klub SSFC Lwy Avia Częstochowa pragnie wydać mini informator dla przedstawicieli mediów, którzy planują pracę na obiekcie przy ul. Starzyńskiego 10a.

Pytania dotyczące pracy mediów na obiekcie drugiego organizatora prosimy kierować pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej...

class="gkFeaturedItemTitle" Lista startowa polskich eliminacji do IME

Dwudziestu czterech zawodników stanie 26 lipca (czwartek) do rywalizacji w krajowych eliminacjach Mistrzostw Europy w speedrowerze. Turniej rozpocznie się o godzinie 17:00, a w obsadzie na dzień dzisiejszy widnieje sporo ciekawych nazwisk.

Odwołano z kolei eliminacje dla juniorów.

Czytaj więcej...

class="gkFeaturedItemTitle" I liga: Niegościnna Victoria. 2 miejsce Lwów Avia

Speedrowerzyści PKS Victorii Poczesna okazali się być niegościnni w spotkaniu 5. rundy Drużynowych Mistrzostw I ligi. Na swoim torze pocześnian do triumfu poprowadził kapitan Lwów Avia - Sebastian Paruzel, a cenne 16 punktów z bonusem dorzucił Damian Natoński.

Nasza ekipa zajęła drugie miejsce, a jej liderami byli Mateusz Złotnicki (19) oraz Tomasz Włodarczyk (17).

Czytaj więcej...

© Lwy Unimot Częstochowa 2013

Top Desktop version