Lwy Częstochowa

Switch to desktop Register Login

Jeździć jak sześć lat temu!

Giemza, Burchardt oraz Bandosz to nie jedyni zawodnicy, którzy dołączyli do Lwów. W najbliższych dniach kontrakt z klubem parafuje drugi wicemistrz świata z 2007 roku - Radosław Handke, wychowanek Sparty Wrocław!

Udało nam się skontaktować z doświadczonym zawodnikiem i porozmawiać na temat kontraktu pod Jasną Górą, dlaczego akurat nasz klub.

- Od 2010 roku jestem zawodnikiem Sheffield Stars, wyjechałem zaraz po tym, kiedy musiałem zrezygnować ze startów w Polsce, a także z przyczyn finansowych. Musiałem zmienić pracę, założyłem rodzinę i mam obecnie żonę i synka - rozpoczyna rozmowę z naszą witryną internetową - Radosław Handke.

Taki zawodnik jak Radosław Handke byłby mile widziany zapewne w większości polskich klubów, tymczasem wybrał właśnie częstochowskie Lwy. Dlaczego? - Tutaj odniosłem swój największy sukces, a także dlatego, że ten tor jest jednym z lepszych w Polsce. Choć ostatni raz ścigałem się na nim trzy lata temu, także pewnie się troszkę zmienił, zapewne na lepsze. Chciałbym jeździć tak samo jak sześć lat temu i wspomóc drużynę jak najlepiej potrafię! Cel jest jeden, spisywać się jak najlepiej!  - dodał wychowanek Sparty Wrocław.

Czy zawodnik nadal planuje starty w angielskiej Elite League? - Jeżeli będzie to możliwe to owszem, będę startował w lidze angielskiej. Chciałbym jak największą ilość spotkań, ale wiadomo, jest też praca, a pracuję w weekendy. Wszystko jednak można ustalić, w tym m.in. urlop. Pozdrawiam wszystkich częstochowian, do zobaczenia wkrótce

Autor: Konrad Cinkowski

© Lwy Unimot Częstochowa 2013

Top Desktop version