Lwy Częstochowa

Switch to desktop Register Login

AVIA nadal sponsorem tytularnym Lwów Częstochowa!

W czwartkowy poranek w mediach społecznościowych naszego klubu poinformowaliśmy o pierwszej umowie, która została parafowana przez nasz klub na sezon 2019.

Zarząd naszego klubu osiągnął porozumienie ze sponsorem tytularnym.

Niezwykle miło nam poinformować, że w przyszłorocznych rozgrywkach speedrowerowych będziemy startować nadal pod nazwą Lwy Avia Częstochowa. - Właśnie udało nam się zrobić z Prezesem Adamem Sikorskim taki gwiazdkowy prezent czyli podpisać umowę na sezon 2019! - przekazał krótko prezes klubu - Janusz Danek.

W grudniu 2016 r. polska firma UNIMOT S.A. została członkiem międzynarodowego stowarzyszenia AVIA International, skupiającego operatorów ponad 3000 stacji paliw w całej Europie. Tym samym Spółka uzyskała prawo do posługiwania się marką AVIA oraz prawo do budowania nowej sieci stacji paliw AVIA na terenie Polski.

Pierwsze stacje AVIA w Polsce zostały uruchomione w połowie 2017 r. Pod koniec 2017 r. pod tym brandem działało już 15 stacji, a w połowie roku 2018 było ich już 30. Sieć stale się powiększa, a plany rozwojowe marki AVIA w Polsce zakładają uruchomienie 100 stacji do końca 2020 r.

W Częstochowie stacja naszego partnera tytularnego zlokalizowana jest przy ul. Dębowej 30/32 (po lewej stronie jadąc Aleją Pokoju w kierunku Rondo Reagana.

Przypominamy o ostatnim ściganiu w tym roku przy ul. Starzyńskiego 10a. Zaplanowany na ten dzień Turniej Gwiazdkowy będzie miał charakter zawodów indywidualnych. Dwunastu uczestników zmierzy się według dwunastobiegowej tabeli, a zwieńczeniem roku będzie bieg finałowy z udziałem najlepszej czwórki po rundzie zasadniczej. Początek zawodów w sobotę o godzinie 13:00. Lista startowa dostępna jest TUTAJ.

Lwy Częstochowa, Konrad Cinkowski

© Lwy Unimot Częstochowa 2013

Top Desktop version