Lwy Częstochowa

Switch to desktop Register Login

O transferze dowiedział się z mediów

Jak już doskonale wiemy, Robert Bandosz w tym sezonie będzie barwy Lwów Częstochowa. Jest to trzeci zawodnik, który zasilił barwy biało-zielonych w przerwie przedsezonowej.

Udało nam się już porozmawiać z Robertem, który przyznał, że z mediów dowiedział się o przenosinach do Częstochowy.

- To dość nietypowa historia. Przyznam szczerze, że od paru tygodni prowadziłem rozmowy z innym klubem startującym w Ekstralidze, dokładnie omawiając sprawy startów, logistyki i finansów. Finalną odpowiedź miałem uzyskać do końca zeszłego tygodnia. Jako, że zainteresowany mną zespół zwlekał z odpowiedzią, postanowiłem zapytać się włodarzy częstochowskiego klubu, jak to u nich wygląda sytuacja kadrowa, aby zorientować się czy pozostały mi jakieś "wolne etaty". W sumie to już koniec całej historii, ponieważ następnego dnia dowiedziałem się z mediów, że będę reprezentował Lwy w rozgrywkach DMP! Nie omawialiśmy żadnych szczegółów ani innych rzeczy, więc można wyobrazić sobie moje zaskoczenie. Jednakże mimo wszystko pozytywne, ponieważ częstochowski tor jest jednym z moich ulubionych, a i w kadrze zespołu znajdują się moi dobrzy koledzy z toru - powiedział Robert Bandosz w rozmowie z naszym portalem.

Obecnie zawodnik przebywa w Szkocji, gdzie też trenuje, lecz nie zamierza brać udziału w żadnych zawodach. W najbliższą sobotę oraz niedzielę ruszają rozgrywki ligi regionalnej oraz krajowej. A co tym czasem porabia nowy nabytek Lwów? - Mimo, iż przebywam obecnie w Szkocji i tutaj też trenuję, to nie zamierzam startować w żadnych zawodach. Mam do dyspozycji dwa doskonałe tory, w tym owal w Edinburghu, który jest wręcz idealnym odzwierciedleniem częstochowskiego owalu, więc nie muszę trenować w Polsce, by być przygotowanym na ten długi i wymagający żelaznej kondycji tor. Sprawa moich startów w Lwach nie jest jeszcze do końca dogadana, lecz z mojej strony wyrażam chęć jazdy w większości meczów. Po przerwie wakacyjnej wracam do Polski, więc będę pewnie regularnie reprezentował częstochowski klub.

Autor: Konrad Cinkowski

© Lwy Unimot Częstochowa 2013

Top Desktop version