Lwy Częstochowa

Switch to desktop Register Login

Kolejna umowa podpisana. Witamy w drużynie...!

W okresie świątecznym informowaliśmy Państwa o szesnastu kontraktach, które zostały parafowane przez zawodników Lwów Avia Częstochowa na sezon 2019. Wszystkie ogłoszone umowy były przedłużeniem współpracy danego jeźdźca z klubem.

Dziś czas odsłonić kartę, niby nową, ale nie do końca.

Tego zawodnika ciężko nazywać nowym w kadrze Tomasza Pokorskiego, ponieważ zdobywał on punkty dla Lwów Avia Częstochowa już w sezonie 2018. Wówczas był on jednak tylko wypożyczony z PKS Wiraża Ostrów Wielkopolski, a po wygaśnięciu umowy z tymże klubem zdecydował się przenieść do naszego zespołu na zasadzie stałej zmiany przynależności klubowej. Piotr Jamroszczyk bo to o nim mowa, w czwartek parafował umowę z częstochowskim klubem, która będzie obowiązywała do końca roku.

W minionym sezonie Jamroszczyk był podstawowym zawodnikiem w biało-zielonej drużynie. Wystąpił on w jedenastu spotkaniach o Drużynowe Mistrzostwo Polski, w których na torze zaprezentował się w 46 biegach. Wywalczył w nich 108 punktów i osiem bonusów, co dało średnią biegową 2.522 i dwudzieste czwarte miejsce na liście klasyfikacyjnej. Tym samym mocno przyczynił się do zdobycia przez naszą ekipę brązowego medalu na krajowym podwórku. Zdobywał także dla nas punkty w Drużynowym Pucharze Polski, który zakończył się naszym triumfem. Był także członkiem złotej ekipy Mistrzostw Europy Drużyn Klubowych, które padły łupem Lwów! Był także w finale IME.

Lwy Częstochowa, Konrad Cinkowski

© Lwy Unimot Częstochowa 2013

Top Desktop version