Lwy Częstochowa

Switch to desktop Register Login

Dominik Szulc opuszcza drużynę

Dominik Szulc jest jednym z kilkorga zawodników, którzy reprezentowali nasz klub w sezonie 2018, lecz w kolejnym roku już ich w biało-zielonych barwach nie ujrzymy. Przed jeźdźcem nowe wyzwania, bowiem rozpoczyna on przygodę w roli młodzieżowca.

W minionym sezonie Dominika w ligowych rozgrywkach oglądaliśmy tylko raz.

Otrzymał on szansę startu w meczu z outsiderem rozgrywek - ULKS Mustangiem Żołędowo, w którym to na torze prezentował się trzykrotnie, zdobył dwie jedynki, a raz dotknął taśmy. Lepiej wiodło mu się indywidualnie, ponieważ reprezentując barwy swojego macierzystego klubu - TPD Kalety zajął on piąte miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Okręgu Juniorów, co dało mu przepustkę do startu w finale Mistrzostw Polski Juniorów. W Lesznie jednak po dwóch jedynkach wycofał się z dalszej rywalizacji zajmując szesnaste miejsce.

Z niezłej strony zaprezentował się z kolei w turnieju o Puchar Koordynatora Okręgu Południowego - Kazimierza Kuchty, gdzie na swoim torze wywalczył trzynaście punktów i awansował do półfinału, w którym jednak dotknął taśmy. W finale "B" z kolei został wykluczony i sklasyfikowano go na ósmym miejscu. Wysoko był także w turnieju o Puchar I Ligi, gdzie w Rybniku zajął piąte miejsce.

Dominikowi dziękujemy za czas spędzony w drużynie i wszystkie zdobyte punkty oraz życzymy powodzenia w dalszej przygodzie ze speedrowerem.

Lwy Częstochowa, Konrad Cinkowski

© Lwy Unimot Częstochowa 2013

Top Desktop version