Lwy Częstochowa

Switch to desktop Register Login

Best Pairs: Euro-Met wygrywa przy S10a. Lwy na drugim miejscu

Zwycięstwem świętochłowickiej drużyny Euro-Met Team zakończyła się 2. runda cyklu Best Pairs, która w niedzielę rozegrana została na torze w Częstochowie. Tuż za ich plecami znalazł się team Lwów Avia.

Podium uzupełnili jeźdźcy Deko.

Na zawody nie dotarły dwa zespoły - Marwis.pl Cycle Team oraz Kando Plus Power, a w ich miejsce swoją szansę dostali młodzi zawodnicy Lwów Krasnali.

Wyniki w grupie "A":

I. Lwy Avia: 24
1. Marcin Szymański (4,-,3,4) 11
2. Sebastian Paruzel (W,4,-,-) 4
3. Damian Natoński (3,4,2) 9

II. LIP Team: 23
1. Mateusz Ludwiczak (2,3,-,3) 8
2. Kacper Piasecki (3,-,4,1) 8
3. Jakub Ignyś (4,3) 7

III. Modern Pudlex Racing Team: 22
1. Jakub Kościecha (W,4,4,3) 11
2. Borys Wojciechowski (3,1,3,4) 11

IV. Rezerwa toru II: 15
1. Igor Czajkowski (4,2,2,2) 10
2. Maks Mączka (2,1,1,1) 5

V. Rezerwa toru I: 13
1. Marcel Gabor (3,2,2,2) 9
2. Wojtek Szewczyk (1,1,1,1) 4

Wyniki w grupie "B": 
I. Deko: 25
1. Piotr Jamroszczyk (3,3,-,4) 10
2. Szymon Kowalczyk (4,4,2,-) 10
3. Marcin Kołata (3,2) 5

II. Euro-Met Team: 25
1. Kamil Bielica (2,-,-,3) 5
2. Dawid Zając (-,4,1,-) 5
3. Dawid Bas (4,3,4,4) 15

III. Insan Racing: 18
1. Piotr Kupczyk (1,-,4,3) 8
2. Bartosz Wojtal (3,4,-,1) 8
3. Bartosz Fryckowski (1,1) 2

IV. Blackhawk Mlek Team: 16
1. Nikodem Mlek (2,1,-,3) 6
2. Mateusz Radomski (1,-,2,2) 5
3. Emil Krakowian (2,3) 5

V. LKS Strażak Mikołów: 16
1. Kamil Bielaczek (3,1,4,2) 10
2. Patryk Bielaczek (2,2,1,1) 6
3. Kamil Niemiec - nie startował

O miejsca 5-8:
V. Modern Pudlex Racing Team: 18
1. Jakub Wojciechowski (4,4,4) 12
2. Borys Wojciechowski (1,3,2) 6

VI. Blackhawk Mlek Team: 17
1. Nikodem Mlek (3,3,4) 10
2. Mateusz Radomski (2,2,-) 4
3. Emil Krakowian (3) 3

VII. Insan Racing: 16

1. Piotr Kupczyk (3,4,-) 7
2. Bartosz Wojtal (-,1,3) 4
3. Bartosz Fryckowski (4,1) 5

VIII. brak drużyny

O miejsca 1-4:
I. Euro-Met Team: 18
1. Kamil Bielica (3,2,-) 5
2. Dawid Zając (-,-,4) 4
3. Dawid Bas (2,4,3) 9

II. Lwy Avia: 18
1. Marcin Szymański (4,4,2) 10
2. Sebastian Paruzel (1,3,4) 8
3. Damian Natoński - nie startował

III. Deko: 15
1. Piotr Jamroszczyk (4,-,3) 7
2. Szymon Kowalczyk (3,3,1) 7
3. Marcin Kołata (1) 1

IV. LIP Team: 9
1. Mateusz Ludwiczak (2,2,-) 4
2. Kacper Piasecki (1,-,1) 2
3. Jakub Ignyś (1,2) 3

Lwy Częstochowa, Konrad Cinkowski

© Lwy Unimot Częstochowa 2013

Top Desktop version